Yardım Merkezi / Sıkça Sorulan Sorular

Videolar yüklenme tarihine göre, sondan başa doğru sıralanmıştır.

Aradığınız sohbetin başlığını biliyorsanız, arama menüsünden aratarak hızlıca aradığınız sohbete ulaşabilirsiniz.

Başlığını bilmiyor, hangi sohbet grubunda olduğunu biliyorsanız, sayfanın sol tarafındaki sütundaki menüden "Sohbet Arşivi"ni tıklayarak aradığınız sohbete ulaşabilirsiniz.

Bu durumda aradığınız sohbete ulaşmak için biraz daha geniş vakit ayırmalısınız. Hangi kategoride yer aldığını düşünüyorsanız, sayfanın sol tarafındaki kategorileri inceleyerek aradığınız sohbete ulaşabilirsiniz.

Ayrıca arama menüsünden sohbet başlığında, ya da sohbetin konusununda geçen kelimeleri aratarak aradığınız sohbete ulaşabilirsiniz.

Bunun bir kaç yolu vardır.

1. Sayfanın sol tarafında yer alan menüdeki "Kategoriler"den arama yapabilirsiniz.
2. Yine sayfanın sol tarafındaki menüden "Konu arşivi"nde harf sırasına göre dizilmiş konulardan arama yapabilirsiniz.
3. Arama menüsünden aradığınız konuyu aratabilirsiniz.

sosyaldoku.tv'de Nureddin Yıldız hocamızın değişik ortamlarda yaptığı ders, konferans, söyleşi vb. sohbetleri video, ses ve (yüklendikçe) yazı olarak yer almaktadır.

sosyaldoku.tv'nin hedefi sohbetlerin tamamını ana başlıklarda (Sohbet Arşivi ve Kategorilerde) yayınlamanın yanı sıra, sohbetleri konularına göre izleyiciye sunmak ve kullanıcının aradığı konudaki sohbetleri kısa videolar halinde yayınlamaktır.

Sohbetlerin tamamına "Sohbet Arşivi" ve "Kategoriler"den ulaşabileceğiniz gibi, sohbetlerde geçen konulardan ya da hocamızın kısa süreli fetva ve açıklamalarından hazırlanmış kısa videolara, "Sohbet Arşivi"ndeki "Kısa Videolar"dan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aradığınız konuyu içeren videoları bir üstteki soruda cevaplandığı şekliyle arayarak bulabilirsiniz.

Sohbetlerin yazılı dokümanlarının siteye yüklenmesi ve kısa videoların konularına göre tasnif edilerek yayınlanması çalışması devam etmekte olup, siteye sürekli olarak yeni konu ve videolar yüklenmektedir.

Eğer sorularınızın yanıtını “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasında bulamadıysanız iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.